Již 9. prosince 2018 tak můžete za zlomek standardní ceny vidět filmové novinky, které chcete a díky prodloužené otevírací době je stihnete klidně všechny! Vstupenky pro členy Cinema City Clubu seženete na 2D promítání již za 60 Kč, v případě 3D pak za 100 Kč.

Odpočiňte si od vánočního shonu například ve společnosti nových Fantastických zvířat nebo zažijte velkolepé dobrodružství s filmem Mortal Engines. Nejmladší diváky zase určitě potěší zbrusu nová pohádka Čertí brko, která jistě zkrátí to nekonečné čekání na Vánoce. Do akce s názvem LEVNÁ NEDĚLE je zapojeno spoustu dalších filmů, program jednotlivých kin naleznete na www.cinemacity.cz

Neváhejte, i když bude v kině prodloužená otevírací doba, počet míst je omezen, proto si kupte již dnes svoje vstupenky online nebo na pokladně kina!

Návštěva kina pro vás bude ještě výhodnější, pokud se stanete členy Cinema City
Clubu. Členstvím v Clubu získáte mnoho výhod a slev. Dalším bonusem je newsletter, díky kterému získáte nejzajímavější novinky ze světa filmu či informace
o jedinečných akcích jako první. Členy Clubu se můžete stát dvěma způsoby, buď vyplněním tištěné přihlášky, kterou odnesete na pokladnu nebo online na stránkách: https://www.cinemacity.cz/e-club.

Jednotlivé ceny různých projekcí:

  • 2D promítání pro členy Cinema City Clubu: 60 Kč, pro ostatní: 80 Kč,
  • 3D promítání pro členy Cinema City Clubu: 100 Kč, pro ostatní: 120 Kč, a to včetně 3D brýlí.

Online rezervace vstupenek na neděli 9. prosince 2019 není možná, využít můžete pouze online prodej nebo vstupenky zakoupit na pokladně kina. Do akce LEVNÁ NEDĚLE nejsou zapojeny kino IMAX a 4DX.

Více informací o akci naleznete na https://www.cinemacity.cz/levnanedele

Zdroj : Presscode