„Myslím, že každý interpret si přeje, aby jeho píseň jednou byla titulní písní k celovečernímu filmu. Moc si vážím toho, že mně se to povedlo zrovna u filmu Petra Kolečka, kterého znám už od spolupráce na seriálu Lajna,“ svěřil se třicetiletý Marcel Procházka, zpěvák, producent a skladatel, který vystudoval medicínu a věnuje se také lékařské praxi. Pro seriál Lajna napsal song Tenkej led, spolupracuje ale i s interprety jako jsou Lenny, Mirai, Adam Mišík, Paulie Garand nebo rapper Lipo.

Před několika dny vznikl také videoklip k titulní písni, který se odehrává na volejbalovém hřišti a je doplněn záběry z filmu. „Loni na jaře jsem dostal scénář, abych si ho přečetl, jestli se mi bude vůbec líbit. A byl jsem z něj doslova nadšený. Pak mi Petr Kolečko zavolal, jestli bych dokázal napsat píseň, která by s tématem filmu souvisela. Tak jsem to zkusil a věřím, že se to podařilo,“ popsal Marcell vznik spolupráce na ústředním songu filmu Přes prsty s tím, že jako student gymnázia kdysi dokonce jezdil reprezentovat školu v šestkovém volejbalu.

Rodák z Olomouce tentokrát přizval ke spolupráci „slavici“ Lucii Bílou. Ta v songu s názvem Tvůj svět zpívá své party s nezaměnitelným feelingem. „Jsem moc rád, že Lucie pozvání zazpívat si se mnou přijala. Ve studiu se často potkávám s různými interprety, a tak vím, jak je vzácné, potkat se s opravdu dobrou zpěvačkou. A tou Lucka bezpochyby je, skladbu totiž nazpívala na první dobrou,“ popsal nahrávání písně Marcell.

Romantická komedie Přes prsty, která v hlavních rolích představí Petru Hřebíčkovou, Denisu Nesvačilovou, Jiřího Langmajera nebo Vojtu Dyka, bude mít premiéru v českých kinech 29. srpna, distributorem je společnost CinemArt.

Název titulní skladby:  Marcell - Tvůj svět (feat. Lucie Bílá)

Hudba: Marcel Procházka 
Text: Marcel Procházka a Ondřej Fiedler
Vydavatel: BrainZone

O filmu:

Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které obětují beach volejbalu všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (VojtěchDyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí Jíra (Jiří Langmajer).

Zdroj a foto: MIA Production